MUDr. Daniel Furmánek

Nabízíme široké spektrum výkonů estetické chirurgie od zvětšovacích, modelačních nebo redukčních operací prsou, abdominoplastiky, liposukce, operace očních víček až po odstraňování drobných kožních útvarů.

zobrazit více...

Nemocnice Třinec

Naše pracoviště se nachází v prostorách nemocnice Třinec. K dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče nonstop.

zobrazit více...

Odborný tým lékařů

O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči.

zobrazit více...

Poliklinika Kopřivnice

Ambulance plastické chirurgie na poliklinice v Kopřivnici nabízí konzultace, vyšetření a zákroky nevyžadující hospitalizaci.

zobrazit více...

Zmenšovací operace prsů


Zákrok provádíme pro velká a pokleslá prsa. Při operaci se odstraňuje nadbytečná tkáň prsu a zbývající část se upravuje do nového atraktivnějšího tvaru ve vyšší poloze. Příliš široké prsní dvorce se zmenšují, upravuje se případná nesouměrnost v jejich poloze na prsu, rovněž se vyrovnává možná nestejná velikost obou prsů.Předem je potřeba vyšetření v mammologické poradně, kompletní předoperační vyšetření provádíme v den operace na našem pracovišti.

Operace se provádí v celkové anestézii, rvá podle rozsahu operované tkáně 2,5 - 3,5 hodiny, pobyt v nemocnici 2-3 dny.

První týden po operaci je nutné i v domácích podmínkách dodržovat klidový režim, po dobu 1 měsíce nosit speciální elastickou podprsenku, vyvarovat se zvýšené fyzické námahy a sportu. Výsledné jizvičky jsou uloženy v okraji prsního dvorce, svisle pod dvorcem a v podprsní rýze, po dobu jednoho roku je potřeba je chránit před UV zářením na slunci nebo v soláriu přelepením nebo aplikací opalovacího krému s vysokým ochranným faktorem.

 
zpět nahoru domů tisk doporučit

Všechna práva vyhrazena © 2011 Daniel Furmánek  |  realizace nextWEB  |  admin