MUDr. Daniel Furmánek

Nabízíme široké spektrum výkonů estetické chirurgie od zvětšovacích, modelačních nebo redukčních operací prsou, abdominoplastiky, liposukce, operace očních víček až po odstraňování drobných kožních útvarů.

zobrazit více...

Nemocnice Třinec

Naše pracoviště se nachází v prostorách nemocnice Třinec. K dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče nonstop.

zobrazit více...

Odborný tým lékařů

O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči.

zobrazit více...

Poliklinika Kopřivnice

Ambulance plastické chirurgie na poliklinice v Kopřivnici nabízí konzultace, vyšetření a zákroky nevyžadující hospitalizaci.

zobrazit více...

Úprava břišní stěny - abdominoplastika


Operační úprava břišní stěny pomáhá v situaci, kdy dochází k povolení a svěšení kůže, podkoží a svalů břicha v důsledku porodů nebo zhubnutí. Zákrok spočívá v uvolnění kůže a podkoží břišní stěny od podbřišku po žeberní oblouky, úpravě rozestupu přímých břišních svalů, pokud je přítomen, odstranění nadbytků kůže a podkoží a přemístění pupku. Výsledná jizva je umístěna v podbřišku, v místě krytém prádlem, drobná jizvička je umístěna kolem pupku.

Operaci provádíme v epidurální nebo celkové anestézii, podle rozsahu výkonu trvá přibližně 2-3 hodiny, pooperační péče v nemocnici 2-3 dny. V pooperačním průběhu je potřeba nosit elastický kompresivní návlek po dobu 1 měsíce, v případě úpravy rozestupu břišních svalů je nutné se vyvarovat zvedání těžkých břemen, sportu a fyzické námahy po dobu 2 měsíců.


 
zpět nahoru domů tisk doporučit

Všechna práva vyhrazena © 2011 Daniel Furmánek  |  realizace nextWEB  |  admin