MUDr. Daniel Furmánek

Nabízíme široké spektrum výkonů estetické chirurgie od zvětšovacích, modelačních nebo redukčních operací prsou, abdominoplastiky, liposukce, operace očních víček až po odstraňování drobných kožních útvarů.

zobrazit více...

Nemocnice Třinec

Naše pracoviště se nachází v prostorách nemocnice Třinec. K dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče nonstop.

zobrazit více...

Odborný tým lékařů

O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči.

zobrazit více...

Poliklinika Kopřivnice

Ambulance plastické chirurgie na poliklinice v Kopřivnici nabízí konzultace, vyšetření a zákroky nevyžadující hospitalizaci.

zobrazit více...

Modelace prsů


Zákrok provádíme pro prsa pokleslá v souvislosti s těhotenstvím, zhubnutím, změnami elasticity kůže v čase, jestliže není potřebná redukce celkového objemu prsů. Při operaci se odstraňuje pouze přiměřená část kůže prsu a provádí se modelace do nového atraktivnějšího tvaru ve vyšší poloze. Při operaci je možno zmenšit prsní dvorce, upravit případnou nesouměrnost v jejich poloze na prsu.

Předem je vhodné vyšetření v mammologické poradně, kompletní předoperační vyšetření provádíme v den operace na našem pracovišti.

Operace se provádí v celkové anestézii, trvá přibližně 2 - 2,5 hodiny, pobyt v nemocnici 2 dny.

První týden po operaci je nutné i v domácích podmínkách dodržovat klidový režim, obdobný jako v nemocnici. Po dobu 1 měsíce je vhodné nosit speciální elastickou podprsenku, vyvarovat se zvýšené fyzické námahy a sportu. Výsledné jizvičky jsou uloženy v okraji prsního dvorce, podle rozsahu výkonu i svisle pod dvorcem a v podprsní rýze, po dobu jednoho roku je potřeba je chránit před UV zářením na slunci nebo v soláriu přelepením nebo aplikací opalovacího krému s vysokým ochranným faktorem.


 
zpět nahoru domů tisk doporučit

Všechna práva vyhrazena © 2011 Daniel Furmánek  |  realizace nextWEB  |  admin