MUDr. Daniel Furmánek

Nabízíme široké spektrum výkonů estetické chirurgie od zvětšovacích, modelačních nebo redukčních operací prsou, abdominoplastiky, liposukce, operace očních víček až po odstraňování drobných kožních útvarů.

zobrazit více...

Nemocnice Třinec

Naše pracoviště se nachází v prostorách nemocnice Třinec. K dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče nonstop.

zobrazit více...

Odborný tým lékařů

O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči.

zobrazit více...

Poliklinika Kopřivnice

Ambulance plastické chirurgie na poliklinice v Kopřivnici nabízí konzultace, vyšetření a zákroky nevyžadující hospitalizaci.

zobrazit více...

Liposukce


Tumescentní liposukce je určena ke tvarování postavy v oblastech s místně nahromaděným nadbytkem podkožní tukové tkáně. Využívá odsávání části podkožního tuku v místech jeho lokalizovaného nadbytku po předchozím napuštění speciálním roztokem. Roztok se aplikuje tenkými jehlami, usnadňuje odsávání a zmenšuje krvácení. Vlastní odsávání se provádí tenkou kanylou, napojenou na liposukční přístroj, vytvářející podtlak. Účinek operace je závislý na dostatečné elasticitě kůže, která se musí přizpůsobit menšímu objemu podkoží. Liposukce neslouží ke snížení tělesné hmotnosti.

Provádí se v epidurální nebo celkové anestézii s 1-2 denní hospitalizací, drobné nadbytky je možno odsát v místním znecitlivění ambulantně. Ihned po operaci je nutno odsátá místa stlačit pomocí speciálního elastického návleku, který je potřeba nosit po dobu minimálně 1 měsíce.


 
zpět nahoru domů tisk doporučit

Všechna práva vyhrazena © 2011 Daniel Furmánek  |  realizace nextWEB  |  admin