MUDr. Daniel Furmánek

Nabízíme široké spektrum výkonů estetické chirurgie od zvětšovacích, modelačních nebo redukčních operací prsou, abdominoplastiky, liposukce, operace očních víček až po odstraňování drobných kožních útvarů.

zobrazit více...

Nemocnice Třinec

Naše pracoviště se nachází v prostorách nemocnice Třinec. K dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče nonstop.

zobrazit více...

Odborný tým lékařů

O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči.

zobrazit více...

Poliklinika Kopřivnice

Ambulance plastické chirurgie na poliklinice v Kopřivnici nabízí konzultace, vyšetření a zákroky nevyžadující hospitalizaci.

zobrazit více...

Korekce odstátých boltců - otoplastika


Odstálé boltce představují estetický problém, způsobený odlišností v utváření jednotlivých proporcí boltců, zejména úhlu připojení skořepy boltce, její velikosti a dalších.

Operace se provádí v místním znecitlivění a trvá 1-1,5 hodiny. Operační přístup volíme v ohybové rýze za boltcem, kde je výsledná jizvička nenápadná. Po uvolnění kůže se vymodeluje chrupavka a boltce se přitáhnou stehy k hlavě do vyhovujícího postavení. Rána se uzavírá vstřebatelnými stehy, které není potřeba odstraňovat. Po operaci se přikládá na 14 dní obvaz.

Další 3 týdny je nutné chránit boltce na noc čelenkou, která se také nosí po stejnou dobu při sportu.


 
zpět nahoru domů tisk doporučit

Všechna práva vyhrazena © 2011 Daniel Furmánek  |  realizace nextWEB  |  admin