MUDr. Daniel Furmánek

Nabízíme široké spektrum výkonů estetické chirurgie od zvětšovacích, modelačních nebo redukčních operací prsou, abdominoplastiky, liposukce, operace očních víček až po odstraňování drobných kožních útvarů.

zobrazit více...

Nemocnice Třinec

Naše pracoviště se nachází v prostorách nemocnice Třinec. K dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče nonstop.

zobrazit více...

Odborný tým lékařů

O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči.

zobrazit více...

Poliklinika Kopřivnice

Ambulance plastické chirurgie na poliklinice v Kopřivnici nabízí konzultace, vyšetření a zákroky nevyžadující hospitalizaci.

zobrazit více...

Korekce očních víček - blafaroplastika


Převis kůže na víčkách souvisí se snížením elasticity kůže s věkem, vlivem dědičných faktorů, některých onemocnění, alergií. Představuje někdy problém nejen estetický, ale i funkční, projevující se zvýšenou únavností očí až zhoršením vidění. Zákrok se provádí v místním znecitlivění ambulantně nebo při jednodenní hospitalizaci.

Při operaci se odstraňuje nadbytek kůže a podle potřeby zároveň vyklenující se podkožní tukové váčky, které na vzniku vady mohou spolupůsobit. Výsledná jizva na horním víčku je umístěna v přirozeném záhybu, na dolním víčku těsně pod řasami. Po operaci je nutno 24 hodin přikládat chladivé obklady a dodržovat klidový režim. Každá operační rána je uzavřena jedním intradermálním stehem, který se odstraňuje za týden po operaci.

Po dobu 14 dnů je vhodné chránit oči tmavými brýlemi, po této době je rovněž možný návrat k pracovní aktivitě.


 
zpět nahoru domů tisk doporučit

Všechna práva vyhrazena © 2011 Daniel Furmánek  |  realizace nextWEB  |  admin