MUDr. Daniel Furmánek

Nabízíme široké spektrum výkonů estetické chirurgie od zvětšovacích, modelačních nebo redukčních operací prsou, abdominoplastiky, operace očních víček až po odstraňování drobných kožních útvarů.

zobrazit více...

Nemocnice Třinec

Naše pracoviště se nachází v prostorách nemocnice Třinec. K dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče nonstop.

zobrazit více...

Odborný tým lékařů

O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči.

zobrazit více...

Poliklinika Kopřivnice

Ambulance plastické chirurgie na poliklinice v Kopřivnici nabízí konzultace, vyšetření a zákroky nevyžadující hospitalizaci.

zobrazit více...

Zvětšovací operace prsu - augmentace


Zákrok slouží ke zvětšení objemu prsou, obnovení jejich plného tvaru po těhotenství nebo k řešení mírného stupně jejich poklesu. Lze rovněž využít k dosažení symetrie při nesouměrném vývoji prsů. Předem je vhodné vyšetření v mammologické poradně, kompletní předoperační vyšetření provádíme v den operace na našem pracovišti.

Efektu operace je dosaženo aplikací silikonových implantátů, které se vkládají pod prsní žlázu nebo pod prsní sval. Implantáty se liší tvarem, výškou profilu, úpravou povrchu a v neposlední řadě podle výrobce i cenou. Jsou vyrobeny z materiálu, který se v medicíně široce využívá a jehož bezpečnost byla ověřena mnoha studiemi. O typu implantátu, velikosti, způsobu přístupu a uložení se rozhodneme při konzultaci před operací, přesnou velikost určíme při operaci.

Zákrok se provádí v celkové anestézii, trvá přibližně 1 - 1,5 hodiny, pobyt v nemocnici do odstranění odsavných drénů, většinou druhého dne po operaci. První týden po operaci je nutné i v domácích podmínkách dodržovat klidový režim. Při kontrole po týdnu se stehy neodstraňují, rány jsou šity vstřebatelným materiálem.

Po dobu 1 měsíce je nutné nosit speciální elastickou podprsenku, vyvarovat se fyzické námahy a sportu. Další kontroly probíhají na naší ambulanci a v mammologické poradně. Výsledné jizvičky jsou nenápadné, uloženy podle volby přístupu v okraji prsního dvorce nebo v podprsní rýze, po dobu jednoho roku je potřeba je chránit před UV zářením na slunci nebo v soláriu přelepením nebo aplikací opalovacího krému s vysokým ochranným faktorem.


 
zpět nahoru domů tisk doporučit

Všechna práva vyhrazena © 2011 Daniel Furmánek  |  realizace nextWEB  |  admin